Locuri de muncă pentru studenți și absolvenți

OTP Advisors recruteaza

OTP Advisors recruteaza candidati cu atitudine pozitiva, dinamica si proactiva, abilitati de comunicare si lucru cu oamenii, motivatie si entuziasm pentru postul de reprezentant vanzari produse bancare.
Cand este vorba despre cariera ta, nu trebuie sa faci compromisuri, iar la OTP Advisors nici nu este nevoie. Postul de reprezentant vanzari produse bancare îti permite sa îmbini studiile, pasiunile si jobul, fara sa renunti la niciuna dintre ele.

Beneficiile postului:
• Un venit lunar care depinde de cum îti gestionezi programul;
• Colegi ca tine, cu glume bune, dar si cu planuri serioase;
• Training pe produse financiar-bancare si de vanzari;
• Experienta profesionala în domeniul vanzarilor.

Responsabilitatile postului:
• Identifica oportunitatile de vanzare;
• Ofera servicii de intermediere a vanzarii produselor si serviciilor bancare;
• Colecteaza documentatia aferenta tipului de produs si depune dosarul la una din unitatile teritoriale OTP Bank Romania SA;
• Mentine legatura cu clientii pe tot parcursul procesului de intermediere a vanzarii.
Daca esti interesat de o cariera în domeniul bancar/vanzari, trimite CV-ul tau la una dintre urmatoarele adrese de mail:
maria.filipiuc@otpadvisors.ro sau constantin.sburlan@otpadvisors.ro.

OTP Advisors este membru al OTP Group, cel mai mare grup bancar independent din Europa Centrala si de Est, este un furnizor integrat si auto-finantat de servicii financiare. Cu o abordare definita prin responsabilitate, angajament si profesionalism, OTP Bank Romania întelege nevoile clientilor si contextul actual al pietei, fiind un partener de încredere în furnizarea de servicii financiare.
OTP Advisors ofera servicii de intermediere a vanzarii produselor de creditare OTP Bank Romania.

Postat in data de 2019-07-16, de catre Lucian P.